Кошаринського Олега Віталійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно
Надзвичайно дорогою ціною – кров’ю наших захисників Батьківщини ми платимо за свою свободу. Святою кров’ю…
25 жовтня 2023 року Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов зустрівся з родинами загиблих військовослужбовців Вінниччини та від імені Президента України Володимира Зеленського вручив високі державні нагороди.
Серед списку нагороджених був і наш земляк з Томашпільщини – Кошаринський Олег Віталійович, якого відповідно до Указу Президента України від 19 червня 2023 року № 338/2023 нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Державну нагороду отримала мати військовослужбовця Марія Василівна.
Солдат Кошаринський Олег Віталійович був стрільцем (помічником кулеметника) 1 відділення 3 взводу оперативного призначення роти оперативного призначення (на автомобілях) 3 батальйону оперативного призначення військової частини 3028 Західного ОТО Національної гвардії України.
15 грудня 2022 року в населеному пункті Спірне Донецької області, в результаті танкового обстрілу позицій життєва зірна нашого захисника згасла.
Щодня пам’ятаймо, яку велику ціну платять наші захисники за волю і мир на рідній землі.
Героїчний подвиг Олега Віталійовича назавжди житиме у пам’яті майбутніх поколінь.
Герої не вмирають!