Відбулось засідання комісії ТЕБ та НС
Сьогодні, 27 жовтня 2023 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Відкрив та вів засідання начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
На порядку денному присутніми було опрацьовано питання щодо здійснення заходів щодо недопущення спалаху та недопущення розповсюдження захворювання на вірусний гепатит А серед населення Тульчинського району.
Під час засідання комісії було заслухано доповіді начальника Тульчинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії Щаблевської та завідувача ВСП Тульчинського районного відділу ДУ «Вінницький ЦКПХ МОЗ» Людмили Слупачик.
За підсумками засідання ситуацію із захворюваності на гепатит А вважати загрозливою. Сільським, селищним міському головам, керівникам закладів освіти, керівникам підприємств по забезпеченню водою надіслані рекомендації та відповідне рішення комісії ТЕБ та НС щодо недопущення спалаху та розповсюдження вірусного гепатиту А.