Заходи з нагоди 79 річниці визволення України від фашистських загарбників

Дата: 27.10.2023 17:03

Деокупація українських земель під час Другої світової війни відбувалась протягом січня 1943 – жовтня 1944 років. 28 жовтня 1944 року радянські війська вийшли на сучасний західний кордон України, напередодні звільнивши Ужгород.

День визволення України від нацистських загарбників  відзначається в нашій державі щорічно 28 жовтня.

Напередодні сімдесят дев’ятої річниці визволення України від фашистських загарбників,  начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк взяв участь у пам’ятних заходах, які відбулись в Томашпільській громаді.

Спільно з селищним головою Валерієм Немировським, громадськістю хвилиною скорботного мовчання та покладанням квітів  вшанували світлу пам’ять українців, які віддали життя за визволення України від нацистської навали.

У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні,  адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

Будемо пам’ятати і не забувати!