Олександр Гаврилюк привітав колектив філії «Томашпільський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» з професійним святом

Дата: 27.10.2023 19:21

29 жовтня автомобілісти та дорожники святкуватимуть своє професійне свято. Сьогодні до працівників філії «Томашпільський райавтодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» з привітаннями завітав начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.

Очільник району від себе особисто та від імені Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова привітав колектив з прийдешнім святом -  Днем автомобіліста та дорожника.

Побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя, подальшої успішної та безаварійної роботи, невичерпної енергії, нових досягнень, яскравих емоцій, зеленого світла на автошляхах.

«Від вас безпосередньо залежать безпечний дорожній рух та комфортабельне перевезення пасажирів, будівництво та ремонт транспортних артерій, функціонування всіх галузей господарства та життєдіяльність населених пунктів нашого району. Щиро бажаю, щоб результати вашої напруженої та відповідальної роботи викликали довіру і повагу суспільства, служили запорукою добробуту Тульчинщини!», - сказав Олександр Гаврилюк.

За  сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня автомобіліста та дорожника грамотою Тульчинської районної військової адміністрації нагороджено:

- Патраманського Василя Васильовича -  дорожнього робітника;

-  Сільніцького Юрія Васильовича -  машиніста авто гудронатора;

-  Прокопенка Олександра Миколайовича -  машиніста дорожньо-будівельної техніки;

-  Шестопалька Святослава Юхимовича -  тракториста;

-  Адамчука Петра Михайловича -   водія автотранспортних засобів Тульчинського дорожньо-ремонтного пункту;

-  Бабія Сергія Михайловича -  дорожнього робітника Тульчинського дорожньо-ремонтного пункту;

-  Стопчатого Володимира Павловича  -  слюсаря-ремонтника  Тульчинського дорожньо-ремонтного пункту;

- Небелицю Миколу Степановича -  тракториста Тульчинського дорожньо-ремонтного пункту .