Нехай усі дороги будуть безпечними і ведуть до єдиної мети – до нашої Перемоги!, - Сергій Борозов

Дата: 29.10.2023 09:49

В останню неділю жовтня в Україні своє професійне свято відзначають працівники автотранспорту та дорожнього господарства.

Це ті люди, чия професія вимагає максимум фізичної та емоційної віддачі.

Вітаючи усіх причетних з професійним святом, Начальник ОВА Сергій Борзов зазначив: "Реалії сьогодення поставили перед вами нові виклики. Доставити особовий склад на вогневі рубежі, перевезти вантажі для потреб війська, евакуювати людей, відновити автошляхи та завдяки цьому зберегти логістику нашої держави… все це і не тільки покладено на ваші плечі".

Він також підкреслив, що мобільність та швидкість пересування мають значення, особливо в умовах війни.

"Дякую за професійність та оперативність у роботі. - зазначив очільник області. - Нехай усі дороги будуть безпечними і ведуть до єдиної мети — до нашої Перемоги!"