Осіннє небо плаче слізьми …
Одна за одною трагічні новини прийшли в Шпиківську громаду. Чергова втрата для них, для всіх нас, для України. В російсько-українській війні загинув Покиньчереда Віктор Васильович, 27 липня 1972 року народження, житель смт.Шпиків.
Солдат Покиньчкереда Віктор Васильович був водієм-радіотелефоністом 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону.
31 жовтня 2023 року виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Тавільжанка Харківської області наш Герой-захисник загинув.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття дружині, дітям, рідним, друзям, знайомим, побратимам загиблого. розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Віктор Васильович залишиться в пам’яті рідних, близьких та побратимів справжнім патріотом України, який попри все боровся за незалежність рідної землі. Він був надзвичайно доброю людиною, сумлінним працівником, найкращим чоловіком та батьком.
Вічна пам’ять та слава Герою!