З Днем залізничника!
Дата: 04.11.2023 08:02
Кількість переглядів: 118
Своє професійне свято залізничники України відзначають на початку останнього осіннього місяця, а саме 4-го листопада.
Дорогі працівники залізниці, сьогодні ви справжні "залізні люди", які можуть позмагатись з супергероями у своїй міці та мужності! Нехай у нашому житті буде менше звуків сирен, більше приємних мандрівок, а також багато затишних, а не щемливих історій!
В цей святковий для вас день бажаю професійних успіхів і розвитку. Нехай всі шляхи і стріли будуть в правильному напрямку. Нехай горить зелене світло будь-яким починанням і бажанням. Здоров'я вам, сили духу і тіла, енергійності, цілеспрямованості, процвітання, благополуччя і всього найкращого!
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк