На небо полинула душа ще одного захисника

Дата: 07.11.2023 10:25

На жаль, жорстока війна продовжує забирати кращих та приносити горе в оселі українців. Янголом неба став Потьомкін Андрій Іванович, 06 червня 1982 року народження, житель смт. Піщанка Піщанської громади.

Солдат   Потьомкін Андрій Іванович був бойовим медиком взводу 1 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону.

Андрій Іванович рятував життя побратимів, а своє не вберіг. До останнього подиху захищав рідну землю від ненависного ворога.

01 листопада 2023 загинув під час мінометного обстрілу біля с.Кліщіївка Бахмутського району Донецької області життєва зірка нашого захисника згасла.

Щодня, щогодини Україна завдяки таким Героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною та незалежною.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Світла і вічна пам'ять Герою України!