Дорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!
9 листопада ви відзначаєте Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.
Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, попри потужні натиски багатьох агресорів, і посісти гідне місце серед світових культур.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння культурі і мистецтву, невтомний творчий пошук і самовідданість. Нехай примножуються кращі культурні традиції, втілюються у життя всі ваші найзаповітніші мрії і сподівання, а гармонія і краса, якій ви служите, наповнюють серця людей в ім’я миру, злагоди і процвітання Тульчинщини і всієї України!
Зі святом!
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк