Виїзний прийом у Крижопільській громаді
Щотижня, відповідно до затвердженого графіку, здійснюються виїзні прийоми громадян начальником районної військової адміністрації Олександром Гаврилюком та його заступниками.
Щовівторка на офіційній сторінці очільника району в мережі фейсбук та на сайті розміщується оголошення про місце проведення та вказується громада в якій буде перебувати керівництво району.
Так, 8 листопада начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступники Володимир Скалій та Сергій Чепернатий прибули в Крижопільську селищну раду де провели виїзний прийом громадян територіальної громади.
На прийом завітала жителька с.Жабокрич, яка є опікуном дитини-сироти та особи з числа дітей-сиріт. Громадянку цікавив алгоритм реалізації Державної програми забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків. З даного питання заступник начальник РВА Володимир Скалій надав роз’яснення.
Також керівництво району поспілкувалось з місцевим підприємцем з смт.Крижопіль. Чоловіку надано консультацію щодо оформлення документації на підприємство, яке перебуває в його підпорядкуванні. Олександр Гаврилюк вніс пропозицію про можливість розміщення релакованого підприємства на території підвідомчого підприємства. Присутні домовились про подальшу співпрацю з даному напрямку.
У підсумку здійснення виїзного прийому керівництво району та громади обговорили інші гострі питання Крижопільської громади та шляхи їх вирішення.