На Вінниччині тульчинські лісівники відзначили дві громади в рамках проєкту FOREST RECOVERY
Вже два роки поспіль лісівники спільно з громадами проводять масштабну роботу з виявлення та порятунку самосійних лісів та передачі лісовим господарствам деградованих земель під лісорозведення. Це важливий етап відновлення здорової екології та збільшення лісистості України до оптимального рівня.
Тож нещодавно працівники філії "Тульчинське лісомисливське господарство" ДП "Ліси України" вручили міжнародні дипломи FOREST RECOVERY двом громадам, з якими вдалась плідна співпраця в напрямку порятунку і примноження лісів. Дипломи отримали Крижопільська і Городківська територіальна громади.
З такої чудової нагоди лісівники та представники громад висадили декоративні деревця, які не тільки прикрасять територію громад, а й нестимуть користь у чистому повітрі.
З 2021 року Крижопільська територіальна громада вже передала лісівникам 40,1 га земель, з них 26,6 га самосійних лісів і 13,4 га - землі під лісорозведення.
Завдяки співпраці з Городківською громадою вдалось врятувати 12,1 га самосійних лісів.
Лісівники філії впевнені, що це не остання співпраця з громадами.
"Ми продовжуємо налагоджувати співпрацю в цьому напрямку і з іншими територіальними громадами. В кооперації виявляємо самозаліснені ділянки та деградовані землі. Особливо в період війни всі розуміємо важливість порятунку самосійних лісів і ділянок, на яких у майбутньому ми створимо нові ліси", - зазначила головна ліснича філії "Тульчинське лісомисливське господарство" Галина Кілимник.
Дякуємо громадам, які активно долучаються до збереження і примноження лісів і закликаємо й надалі брати участь у міжнародному проєкті ДП "Ліси України" FOREST RECOVERY.
Спільними зусиллями врятуємо самосійні ліси.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
Державне агентство лісових ресурсів України
@followers