Бокси «НУМО, відкривай та розвивай» отримали ДНЗ Крижопільщини

Дата: 09.11.2023 14:19

На початку листопада начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, перебуваючи в обласній військовій адміністрації разом із своїми колегами, очільниками районів Вінниччини отримав бокси для раннього розвитку дітей Ukrain, які передав Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов від представництва міжнародного фонду UNICEF.

Відповідно до розподілу Тульчинський район отримав 102 бокси.

8 листопада 2023 року, за дорученням очільника Тульчинщини, заступники начальника РВА Володимир Скалій та Сергій Чепернатий зустрілись з селищним головою Володимиром Василишеним та керівниками дошкільних навчальних закладів Крижопільської громади та передали їм 12 боксів.

Керівники ДНЗ пересвідчились, що у боксах знаходяться розвиваючі та настільні ігри, зошити, книги та методичні посібники для вихователів. Кожен бокс розрахований на 30 вихованців закладу дошкільної освіти.

Керівництво селищної ради подякувало представництву міжнародного фонду UNICEF та очільнку області за підтримку та набори для дошкільнят.

Це не перша плідна співпраця органів виконавчої влади з міжнародними фондами.

Такі спільні міжнародні Проєкти як «Школа в коробці», «забув-рюкзачки» речі для внутрішньо переміщених осіб вже слугують жителям громад району.