Привітали з професійним святом
Сьогодні, 9 листопада начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно з головою районної ради Василем Неборецьким та заступником міського голови Аллою Поваляєвою привітали працівників та майстрів народного мистецтва Тульчинської громади з професійним святом.
Звертаючись до присутніх очільник району зазначив, що сьогоднішнє свято – це свято талановитих людей, носіїв національної ідеї, оберегів історичної пам’яті. Майстерність та професіоналізм яких зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до джерел народного мистецтва.
«Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог», - побажав Олександр Гаврилюк.
За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток галузі культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, грамотами Тульчинської районної військової адміністрації та районної ради нагороджено:
Кочелабу Олену Степанівну - спеціаліста вищої категорії, викладача методиста циклової комісії музично-теоретичних дисциплін, фортепіано та концертмейстерів Тульчинського фахового коледжу культури;
Джигу Миколу Івановича - спеціаліста вищої категорії викладача методиста циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, керівника народного аматорського фольклорно-драматичного театру «Червона калина» Тульчинського фахового коледжу культури;
Романюка Олександра Петровича - спеціаліста першої категорії, концертмейстера вищої категорії викладача циклової комісії народного інструментального мистецтва (народні інструменти) Тульчинського фахового коледжу культури;
Гоменюка Ярослава Юрійовича - спеціаліста, викладача циклової комісії народного інструментального мистецтва (духові та естрадні інструменти) Тульчинського фахового коледжу культури;
Костюк Ларису Василівну - спеціаліста першої категорії, викладача циклової комісії інформаційна, бібліотечна та архівна справа, керівника академічної групи Тульчинського фахового коледжу культури;
Преподобну Ганну Арсентіївну - спеціаліста першої категорії, концертмейстера вищої категорії викладача циклової комісії музично-теоретичних дисциплін, фортепіано та концертмейстерів Тульчинського фахового коледжу культури.