Привітали з професійним святом

Дата: 09.11.2023 15:42

Сьогодні, 9 листопада начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно з головою районної ради Василем Неборецьким та заступником міського голови Аллою Поваляєвою привітали працівників  та майстрів народного мистецтва Тульчинської громади з професійним святом.

Звертаючись до присутніх очільник району зазначив, що сьогоднішнє свято – це свято  талановитих людей, носіїв національної ідеї, оберегів історичної пам’яті. Майстерність та професіоналізм яких зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до джерел народного мистецтва.

«Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог», - побажав Олександр Гаврилюк.

За  багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий  внесок у розвиток галузі культури  та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, грамотами Тульчинської районної військової  адміністрації та районної ради нагороджено:

Кочелабу Олену Степанівну - спеціаліста вищої категорії, викладача методиста циклової комісії музично-теоретичних дисциплін, фортепіано та концертмейстерів  Тульчинського фахового коледжу культури;

Джигу Миколу Івановича  - спеціаліста вищої категорії викладача методиста  циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, керівника народного аматорського фольклорно-драматичного театру «Червона калина»  Тульчинського фахового коледжу культури;

Романюка Олександра Петровича - спеціаліста першої категорії, концертмейстера вищої категорії викладача циклової комісії народного інструментального мистецтва (народні інструменти) Тульчинського фахового коледжу культури;

Гоменюка  Ярослава Юрійовича - спеціаліста,  викладача циклової комісії  народного інструментального мистецтва (духові та естрадні інструменти) Тульчинського фахового коледжу культури;

Костюк  Ларису Василівну - спеціаліста першої категорії,  викладача циклової комісії  інформаційна, бібліотечна та архівна справа, керівника академічної групи Тульчинського фахового коледжу культури;

Преподобну Ганну Арсентіївну - спеціаліста першої категорії,  концертмейстера вищої категорії викладача циклової комісії  музично-теоретичних дисциплін, фортепіано та концертмейстерів Тульчинського фахового коледжу культури.