Нікітіна Миколу Олексійовича нагороджено медаллю «Золотий тризуб»
Відповідно до наказу Міністерства оборони України, Нікітіна Миколу Олексійовича нагороджено медаллю «Золотий тризуб».
Даною відзнакою нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, які досягли високих показників у бойовій і професійній підготовці, є взірцем вірності присязі та виконання військового (службового) обов’язку, успішно керують підлеглими, зразково виконують інші військові (службові) обов’язки.
Тульчинська районна військова адміністрація щиро вітає Земляка, уродженця Тульчинської громади з нагоди одержання відзнаки Міністерства оборони України.
Зичимо Миколі Олексійовичу життєвого оптимізму, успіхів у військовій справі, підкорення нових вершин, невичерпної сили та енергії, мирного неба та Божої опіки.
У 2022 році Нікітіна Миколу Олексійовича – старшого сержанта Збройних Сил України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, а в березні 2023 року молодший лейтенант Збройних Сил України отримав орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня.
Героям Слава!