Нікітіна Миколу Олексійовича нагороджено медаллю «Золотий тризуб»

Дата: 09.11.2023 16:28

Відповідно до наказу Міністерства оборони України, Нікітіна Миколу Олексійовича нагороджено медаллю «Золотий тризуб».

Даною відзнакою  нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, які досягли високих показників у бойовій і професійній підготовці, є взірцем вірності присязі та виконання військового (службового) обов’язку, успішно керують підлеглими, зразково виконують інші військові (службові) обов’язки.

Тульчинська районна військова адміністрація щиро вітає Земляка, уродженця Тульчинської громади з нагоди одержання відзнаки Міністерства оборони України.

Зичимо Миколі Олексійовичу життєвого оптимізму, успіхів у військовій справі, підкорення нових вершин, невичерпної сили та енергії, мирного неба та Божої опіки.

У  2022 році Нікітіна Миколу Олексійовича – старшого сержанта Збройних Сил України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, а в березні 2023 року молодший лейтенант Збройних Сил України отримав  орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

Героям Слава!