Відбулось засідання комісії ТЕБ та НС
Сьогодні, 9 листопада 2023 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Відкрив та вів засідання заступник начальник районної військової адміністрації Володимир Скалій.
На порядку денному присутніми було опрацьовано три питання.
Про підведення підсумків купального сезону 2023 року на території Тульчинського району доповів начальник Тульчинського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергій Рудик.
Про радіаційне та хімічне спостереження на території Тульчинського району інформували спільно заступник начальника РВА Володимир Скалій та начальник Тульчинського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергій Рудик.
Завідувач ВСП Тульчинського районного відділу ДУ «Вінницький ЦКПХ МОЗ» Людмила Слупачик інформувала про здійснення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня, пов’язаною із спалахом захворювання на вірусний гепатит А серед населення Тульчинського району.
По кожному питанню порядку денного прийнято відповідні рішення