Підтримуємо безпеку району
Дата: 10.11.2023 12:04
Кількість переглядів: 94
З метою забезпечення якісного виконання оперативних завдань командування в темний час доби, за сприяння начальника Тульчинської районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка у співпраці з Благодійним фондом Родини Собуцьких, ТОВ «Агробізнес» з Вінницькою та Крижопільською філіями було придбано та передано потужну світлова техніка для однієї з військових частин, що забезпечує безпеку нашого регіону.