Зі зброєю у руках він став на захист України й загинув смертю Героя
Вірою і правдою він захищав від окупантів рідну землю, боровся за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте, не вдалось зберегти своє…
В бою з російським агресором загинув Постернак Михайло Миколайович, 16 вересня 1978 року народження житель с.Зарічне Тульчинської громади.
Сержант Постернак Михайло Миколайович був інспектором прикордонної служби 3 категорії – помічником гранатометника 3 відділення інспекторів прикордонної служби 3 прикордонної застави 2 відділу прикордонної служби 3 прикордонної комендатури швидкого реагування.
Наш Герой-захисник став на захист Батьківщини 12 березня 2022 року. 4 листопада 2023 року, виконуючи бойове завдання, виявивши стійкість і мужність, внаслідок бойових дій біля н.п. Сергіївка Сватівського району Луганської області життєва зірка нашого Захисника згасла.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким Михайла Миколайовича, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами. Ми завжди пам’ятатимемо якою ціною дається нам свобода. Його внесок у нашу перемогу безцінний.
Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Михайла Миколайовича та усіх полеглих українських воїнів, які боролися за Перемогу!
Вічна пам’ять Герою!