Осінь лиє дощами, а Україна слізьми
Яких дітей втрачає Україна!
Яка ціна за волю вироста,
Бо зроду – і міцна, і непокірна
Якого ж їй Господь поклав хреста!
Отримали чергову жахливу звістку. Звістку про загибель вірного сина Батьківщини, Копайлова Миколи Васильовича, 16 травня 1991 року народження, жителя смт.Брацлав, який відав своє життя в російсько-українській війні.
Він мужньо та безстрашно пішов на війну боронити рідну землю від ворожої орди.
Солдат Копайлов Микола Васильович був навідником 1 кулеметного відділення кулеметного взводу 3 стрілецької роти.
10 листопада 2023 року під час безпосереднього бойового зіткнення з ворогом в районі населеного пункту Невське Луганської області наш захисник загинув.
Війна забирає цвіт нації, у вічність ідуть найкращі захисники України. Скільки горя та втрат несе українському народові боротьба за свою Незалежність.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельцям. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Чекатимемо Миколу Васильовича та малій Батьківщині з безмежною вдячністю в душі та пекучим болем в серці.
Вічна пам’ять Герою!