Участь у виїзному засіданні Спостережної комісії Тульчинської РВА
Сьогодні, 15 листопада за участі заступника начальника районної військової адміністрації Володимира Скалія, на базі Крижопільського ВЦ 113, відбулось чергове виїзне засідання спостережної комісії при Тульчинській районній військовій адміністрації.
Серед 11 кандидатів на умовно дострокове звільнення або пом'якшення більш м'яким покаранням троє характеризуються позитивно та не мають стягнень, відтак, на них готуються подання до суду для прийняття відповідного рішення.
Заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій наголосив на важливості здійснення громадського контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.