Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Дата: 16.11.2023 08:56

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Сучасне суспільство неможливо уявити без різноманітних засобів комунікації, телебачення, мережі Інтернет та інших інформаційних технологій, які активно увійшли у наше повсякденне життя і стали його невід’ємною частиною. Адже для усіх нас важливо завжди бути в курсі подій, мати вільний доступ до інформації і спілкуватися без просторових та часових меж.

Ваша праця дозволяє мешканцям будь-якого населеного пункту відчувати себе в центрі подій, бути поінформованими. Неймовірно важливою ваша повсякденна робота стала під час війни. Ворог намагається лишити нас зв’язку, веде брудну інформаційну війну. Але це марно, бо завдяки вам наші люди завжди проінформовані про небезпеку, ситуацію на фронті та боротьбу всієї держави проти загарбників.

У день професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, миру і злагоди у ваших родинах, успіхів та благополуччя. Для слухачів та глядачів завжди залишайтеся цікавими та гідними своєї благородної справи.

З повагою,

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк