Дата: 16.11.2023 10:04

Про це повідомили у Департаменті соціальної та молодіжної політики ОВА.Більше 200 дітей вінницьких Захисників та Захисниць повернулися з відпочинку на Закарпатті

Діти військовослужбовців провели незабутні осінні канікули у позаміському дитячому закладі.

Це був вже другий заїзд, який відбувся у межах виконання Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України.

Під час відпочинку юнаки та дівчата відвідали старовинні замки та палаци, які вважають одними з найкрасивіших місць України.

Також прогулювалися гірськими маршрутами, здійснили захоплюючу подорож до видатного художника та проводили час на свіжому повітрі.

Додому повернулися з сувенірами для близьких, гарними емоціями та бажанням ще не один раз поїхати в Карпати.

До місця відпочинку та у зворотному напрямку групу супроводжували вихователі й медичні працівники. У рамках Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій відпочинок для дітей був безкоштовним.