Ви стоїте на варті правди 24/7. Вам довіряють. На вас сподіваються. – Сергій Борзов привітав працівників радіо, телебачення і зв’язку з професійним святом

Дата: 16.11.2023 12:33

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення і зв’язку.інфографіка

Цей день об’єднав людей різних професій: журналістів, редакторів, операторів, інженерів, зв’язківців…

Привітав усіх причетних Начальник ОВА Сергій Борзов. Він підкреслив, що сучасні технології збільшили спектр інформаційних послуг. Інтернет, радіо, телебачення, зв'язок скоротили відстані, дали можливість миттєво обмінюватися інформацією та розширили кордони нашої реальності.

«У прямому ефірі ми бачимо подію, яка відбувається за тисячі кілометрів від нас. Ви записуєте новини з гарячих точок, часто ризикуючи власним життям. Ви стоїте на варті правди 24/7. Ваша робота цінна і важлива. Вам довіряють. На вас сподіваються. Тож бажаю, щоб зв'язок був міцним, інформація – позитивною і актуальною, а контент – унікальним», - зазначив очільник області.

Начальник ОВА побажав усім бути на одній хвилі – хвилі нашої перемоги!