Шановні працівники сільського господарства Тульчинщини!

Дата: 19.11.2023 08:00

Щиро вітаю вас з професійним святом Днем працівників сільського господарства.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Повномасштабна війна стала справжнім випробуванням для українських аграріїв. В умовах війни працівники сільського господарства продовжують працювати, підтримувати економіку країни

Дозвольте принагідно подякувати вам за самовіддану й невтомну працю та побажати міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного краю, добробуту та благополуччя.

Нехай ваші роботящі руки не знають втоми. Хай обходять стороною природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Бажаю вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру та невичерпної енергії!

Зі святом!

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк