Шановне студентство Тульчинщини!
Дата: 17.11.2023 09:23
Кількість переглядів: 101
Сьогодні особливе свято – Всесвітній день студента. Як багато прекрасних і позитивних миттєвостей дарують студентські роки. Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань. Саме ви – найцінніший потенціал нашої держави. Саме ви – впевнене майбутнє української нації!
Бажаю вам любові, радості, щастя та миру. Нехай здійснюються всі ваші найзаповітніші мрії! Успіхів вам у всіх справах та починаннях, віри у себе та впевненості в завтрашньому дні!
Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя!
Зі святом !
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк