Районна Гімназіада школярів у 2023-2024 навчальному році в дії
Листопад 2023 року став плідним на спортивні перемоги для учнів закладів загальної середньої освіти району. 3 та 7 листопада відбулися районні змагання за програмою Гімназіади школярів з тенісу настільного та шахів.
В змаганнях приймали участь команди територіальних громад району і ті, які в командному заліку набирали найбільшу кількість очків, цього року отримали можливість формувати збірну команду району.
Відповідно 10 листопада 2023 року в обласних змагання Гімназіади з тенісу настільного приймала участь команда у складі представників Крижопільської та Піщанської територіальних громад, а саме Разніцина Ольга та Федорчук Софія (Крижопільська ТГ), Говоруха Назар та Кушнір Станіслав (Піщанська ТГ). В командному заліку в обласних змаганнях наша команда виборола почесне 4 місце.
14 листопада 2023 року в обласних змагання Гімназіади з шахів приймала участь команда у складі представників Тульчинської та Шпиківської територіальних громад, а саме Небелиця Назар, Сова Софія, Максимишена Ганна (Тульчинська ТГ), Кіщук Едуард (Шпиківська ТГ). В командному заліку в обласних змаганнях наша команда виборола призове 2 місце та срібні нагороди чим підтримали славну традицію шахового клубу «Оракул» (Тульчинський БДЮ) та вшанували пам'ять багаторічного і незмінного його керівника Мельника Анатолія Афанасійовича.
Тульчинська військова адміністрація висловлює щиру подяку нашим юним чемпіонам за незламне прагнення бути здоровими та активними учасниками, як спортивного так і громадського життя громади та району. Тренерам, які постійно та невпинно працюють над удосконаленням майстерності своїх підопічних.
Висловлюємо слова подяки і органам місцевого самоврядування Брацлавської, Вапнярської, Крижопільської, Піщанської, Студенянської, Томашпільської, Тульчинської та Шпиківської територіальних громад, які підтримали своїх представників на районних змаганнях і відрядили для участі в змаганнях обласних.
Ваша щирість та любов до України, віра у її квітуче майбутнє наближає мир та спокій на нашій землі.
Разом до Перемоги!
Слава Україні!
Героям Слава!