21 листопада – День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 08:00

Нині, коли на нашу землю прийшли рашистська орда і весь народ став на захист Батьківщини, особливого значення набули такі поняття, як «гідність» та «свобода».

10 років тому, 21 листопада 2013 року, на майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє.

10 років тому ми продемонстрували Європі та всьому демократичному світові, що бачимо наше майбутнє в Європейському Союзі та що за це майбутнє ми готові боротися.
Революція Гідності об’єднала мільйони людей, які усвідомили, що бути вільним і  гідним означає насамперед бути відповідальним: за себе, за своїх близьких, за свою країну.

У лютому 2022 року полем битви за свободу нації стала вся Україна.

Сьогодні ми вшановуємо громадянський подвиг, патріотизм та мужність людей, які виступили тоді на захист демократичних цінностей нашої держави.

Не забуваймо про усіх наших героїв, які за століття української історії у різні часи та в різних куточках нашої країни віддали своє життя за цінності буття: свободу, гідність, праведність.

Гідність і Свобода – зброя Перемоги. Заряджені Гідністю та жагою Свободи.

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк