20 листопада – Всесвітній день дитини

Дата: 20.11.2023 12:41

Дата обрана не просто так. Саме у цей день у 1959 році Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а у 1989 році – Конвенцію про права дитини. Метою проведення цього дня є захист прав дітей та розвитку середовища, дружнього стосовно дітей у всьому світі, а також святкування глобальної єдності та взаєморозуміння між дітьми, підтримки ініціатив, спрямованих на забезпечення добробуту дітей у всьому світі.

В цей день ми, дорослі, повинні ще глибше усвідомити ту відповідальність, яка лежить на нас за долі малюків, підлітків та юнацтва.

Як же нестерпно усвідомлювати, що сучасне покоління українських дітей стало поколінням дітей війни.

Більше ніж 1656 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Станом на ранок 20 листопада 2023 року за офіційною інформацією ювенальних прокурорів 510 дітей загинули та понад 1146 отримали поранення різного ступеня тяжкості. І ці цифри змінюються мало не щодня. Це трагедія, яку важко осягнути.

Мільйони українських дітей разом із їхніми мамами прихистили наші добрі друзі зі всього світу.

Сучасне покоління наших дітей травмоване війною, і нам ще дуже багато необхідно зробити, аби ці травми не набули незворотного психологічного характеру.

російська федерація  ніколи не здолає того патріотизму, який з кожним підступним ударом лише зміцнюється у свідомості українських дітей!

МИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО!

СЛАВА УКРАЇНІ!