Продовжуємо благодійну роботу

Дата: 20.11.2023 15:31

За ініціативи Тульчинської районної асоціації футболу 18 листопада 2023 року  відбувся черговий Благодійний турнір з футзалу на підтримку Збройних сил України, а саме бійця батальйону «Свобода» бригади «Рубіж» Національної Гвардії України Антону Щербі  (на придбання автомобіля для виконання бойових завдань).

За допомогою до Асоціації  звернулась родина Героя.

На запрошення організаторів турніру  відгукнулись команди ФК «Крижопіль», ФК «ВКВК» м. Ладижин, ФК «Титан» м. Тульчин та Тульчинська ДПРЧ № 14, які зробили посильний внесок у благодійний проєкт.

Турнір був проведений при підтримці Тульчинської районної військової адміністрації та Тульчинської міської ради, компанії ХОУМНЕТ (Тульчинська філія) та заступника голови обласної асоціації футболу  Василя Подоляна.

Дякуємо усій футбольній родині та чисельній уболівальницькій аудиторії,  які того дня долучилися до реалізації благодійного проєкту.

Сьогодні родина бійця надішле нашому Захиснику фінансову допомогу у розмірі 15 120 грн.

Дякуємо нашому земляку:  ви – наша гордість і найцінніше багатство, надія й опора.  Надсилаємо Вам  найкращі побажання: здоров’я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах!

Наступна благодійна звитяга під егідою районної асоціації футболу – реалізація ІІ Відкритого Благодійного чемпіонату району з футзалу серед аматорських команд сезону 2023-2024 років. Рішенням розширеного виконкому асоціації, одразу після першого туру змагання на яке погодились 10 команд кількох районній Вінниччини, усі зібрані кошти буде спрямовано на ремонт автомобіля нашого 169 батальйону ТРО.

Перемагаємо разом!

Слава Україні!