Запаліть свічку пам'яті. 25 листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору

Дата: 24.11.2023 17:33

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.

Цьогорічне вшанування пам’яті жертв Голодомору проходитиме під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

Закликаємо приєднатися до Загальнонаціональної хвилини мовчання та акції "Запали свічку". Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, о 16 годині, 25 листопада запаліть вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.