Зі зброєю у руках він став на захист України й загинув смертю Героя.

Дата: 22.11.2023 10:53

Війна, яку приніс в Україну на своїх багнетах «русскій мір», завдала неймовірну кількість втрат і страждань.

Чергова новина про втрату сколихнула Тульчинську землю. Осиротіла ще одна українська родина. Ще одна сім'я не дочекалася свого Героя вдома.

Янголом неба став Свідзінський Віктор Вадимович, 29 вересня 1994 року народження,  житель смт.Піщанка.

Головний сержант Свідзінський Віктор Вадимович був головним сержантом 3 механізованого батальйону.

Під час виконання бойових завдань, 9 листопада 2023 року отримав поранення в районі населеного пункту Бердичі Покровського району Донецької області.

Пораненого бійця було доставлено до медичного госпіталю в м.Львів, лікарі розпочали боротьбу за життя нашого земляка, проте, на жаль, дива не сталось, 19 листопада 2023 року Віктор Вадимович помер.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Чекатимемо  нашого земляка навколішки, який повертатиметься «на щиті» з сумом та вдячністю, аби провести Віктора Вадимовича до місця вічного спочинку.

Пам’ятаємо!!! Сумуємо, низько вклоняємося, дякуємо Герою-захиснику за  захист Батьківщини.

Легких та м’яких хмаринок!!!

Вічна пам’ять Герою!