Смута у серці та сльози на очах…
Болюча туга полонить наші душі, бо чисельність загиблих оборонців не спиняється… Війна не має жалю ні до бійців, ні до тих, хто очікує повернення своїх рідних і близьких із поля бою.
Ворог забрав життя Пилипчака Олега Васильовича, 21 квітня 1985 року народження, жителя смт.Вапнярка.
За час проходження військової служби Олег Васильович зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег та підлеглих. Мав добрий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення.
Молодший сержант Пилипчак Олег Васильович був бойовим медиком 1 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону.
21 листопада 2023 року внаслідок артилерійського мінометного обстрілу в районі населеного пункту Синьківка Куп'янського району Харківської області наш Герой-захисник загинув.
Неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, односельчанам, усім хто знав, цінував, любив та поважав Олега Васильовича. Розділяємо гіркоту вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Пам’ятаємо… Та не вмирає той, хто залишається в серцях людей.
Спочивай з миром.
Вічна слава Герою України!