Смута у серці та сльози на очах…

Дата: 23.11.2023 09:15

Болюча туга полонить наші душі, бо чисельність загиблих оборонців не спиняється… Війна не має жалю ні до бійців, ні до тих, хто очікує повернення своїх рідних і близьких із поля бою.

Ворог забрав життя Пилипчака Олега Васильовича, 21 квітня 1985 року народження, жителя смт.Вапнярка.

За час проходження військової служби Олег Васильович зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег та підлеглих. Мав добрий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення.

Молодший  сержант Пилипчак Олег Васильович був  бойовим медиком 1 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону.

21 листопада 2023 року внаслідок артилерійського мінометного обстрілу в районі населеного пункту  Синьківка Куп'янського району Харківської області наш Герой-захисник загинув.

Неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, односельчанам, усім хто знав, цінував, любив та поважав Олега Васильовича. Розділяємо гіркоту вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Пам’ятаємо… Та не вмирає той, хто залишається в серцях людей.

Спочивай з миром.

Вічна слава Герою України!