Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого воїна Романа Романова

Дата: 27.11.2023 08:35

26  листопада 2023 року в с.Грабарівка Студенянської громади відкрито Меморіальну дошку Романову Роману Олеговичу.

Біля пам’ятника загиблим воїнам у Другі світовій війні відбулась урочиста церемонія. У відкритті взяли участь керівництво громади, односельці, військовослужбовці, однокласники, друзі, родина загиблого земляка.

Солдат Романов Роман Олегович був кулеметником 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини А4038. 3 червня 2022 року, під  час бойового зіткнення в районі населеного пункту Авдіївка, російський агресор обірвав його лінію життя.

Відповідно до Указу Президента України Романов Роман Олегович нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Право відкрити Меморіальну дошку надано матері Наталі Іванівні.

Присутні вшанували пам’ять загиблого земляка хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Загиблого Героя не повернути, але пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях.

Герої не вмирають!