У медзакладах будуть створені наглядові ради – рішення Уряду. Наглядові ради створять у тих лікарнях, що надають спеціалізовану медичну допомогу та мають укладені контракти із НСЗУ. У Міністерстві охорони здоров’я України відзначають, наглядові рад
Продовжуємо підтримувати родини захисників та захисниць. Минулого тижня сім’ї ветеранів війни відвідали низку культурних заходів
Зокрема, двадцять дітей захисників безкоштовно переглянули мультфільм «Вартові джунглів» у мережі кінотеатрів «Filmax».
Також юнаки та дівчата побували на виставах «Наш веселий колобок» і «Бука» у Вінницькому академічному театрі ляльок.
Діти весело провели час, наповнилися позитивними враженнями та емоціями.
Дорослі ж мали можливість переглянути рок-оперу «Біла ворона» у Вінницькому академічному музично-драматичному театр імені М. К. Садовського. Під час перегляду вистави вони занурилися в атмосферу середньовіччя та історію відважної Жанни д’Арк, яка очолила свій народ у боротьбі за свободу.
Поціновувачі класики відвідали концерт симфонічного оркестру «Питання без відповіді» у Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д.Леонтовича. Там сім’ї мали змогу відволіктися музикою від трудових буднів, послухати відомі твори Людвіга ван Бетховена, Золтана Алмаші й Чарлза Айваза.
Заходи організовано у рамках співпраці Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА з вищезазначеними партнерами. Дякуємо всім, хто надає підтримку та створює можливості для відпочинку родин ветеранів війни!