У медзакладах будуть створені наглядові ради – рішення Уряду. Наглядові ради створять у тих лікарнях, що надають спеціалізовану медичну допомогу та мають укладені контракти із НСЗУ. У Міністерстві охорони здоров’я України відзначають, наглядові рад

Дата: 27.11.2023 16:05

Продовжуємо підтримувати родини захисників та захисниць. Минулого тижня сім’ї ветеранів війни відвідали низку культурних заходівдіти ветеранів війни у кінотеатрі

Зокрема, двадцять дітей захисників безкоштовно переглянули мультфільм «Вартові джунглів» у мережі кінотеатрів «Filmax».

Також юнаки та дівчата побували на виставах «Наш веселий колобок» і «Бука» у Вінницькому академічному театрі ляльок.

Діти весело провели час, наповнилися позитивними враженнями та емоціями.

Дорослі ж мали можливість переглянути рок-оперу «Біла ворона» у Вінницькому академічному музично-драматичному театр імені М. К. Садовського. Під час перегляду вистави вони занурилися в атмосферу середньовіччя та історію відважної Жанни д’Арк, яка очолила свій народ у боротьбі за свободу.

Поціновувачі класики відвідали концерт симфонічного оркестру «Питання без відповіді» у Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д.Леонтовича. Там сім’ї мали змогу відволіктися музикою від трудових буднів, послухати відомі твори Людвіга ван Бетховена, Золтана Алмаші й Чарлза Айваза.

Заходи організовано у рамках співпраці Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА з вищезазначеними партнерами. Дякуємо всім, хто надає підтримку та створює можливості для відпочинку родин ветеранів війни!