Участь в засіданні 43 сесії Студенянської сільської ради 8 скликання

Дата: 28.11.2023 15:07

Сьогодні, 28 листопада 2023 року відбулась 43 сесія Студенянської сільської ради 8 скликання в якій взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.

Перед початком роботи депутатського корпусу, очільник району від імені командира військової частини А7335 майора Віталія Нечитайла вручив подяки та нагрудні знаки «Волонтер України» Тимчаку Ігорю Анатолійовичу – керівнику ПСП «Промінь» та Клопотнюку Олегу Анатолійовичу – директору ДП "Крижопільський райагроліс "ВОКСЛП "Віноблагроліс" за посильну допомогу військовослужбовцям у стримуванні російського агресора.

Далі депутати перейшли до опрацювання порядку денного.

На розгляд сесії виносились питання соціального характеру: затвердження Програми надання стоматологічних послуг, надання матеріальної допомоги, Програми підтримки Захисників та Захисниць України, учасників бойових дій, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України  тощо. Затверджено Програму  соціального захисту населення на 2024-2026 роки та Програму розвитку   надання соціальних  послуг.

Також відбувся звіт виконання програм гуманітарної сфери. Опрацьовано ряд земельних питань.

Під час обговорення проектів рішень «Про створення тимчасової контрольної комісії Студенянської сільської ради» та «Про  прийняття під нагляд, охорону та управління частини спадкового майна (земельних часток (паїв) у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права спадкування,  неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття після спливу  шести місяців з дня відкриття спадщини та установлення органу управління спадщиною на території Студенянської сільської територіальної громади» депутати дійшли згоди у перенесенні цих двох питань на наступну сесію Суденянської сільської ради з доопрацюванням.