Дата: 29.11.2023 12:08

Уряд підтримав законопроєкт, який заборонить прояви такої «співпраці». Надалі законопроєкт має розглянути Верховна Рада.Лікарі та фармацевти не матимуть права призначати ліки, керуючись вигодою від виробника

Виробники, дистриб'ютори лікарських засобів та представники фармацевтичних компаній продовжують налагоджувати зв’язки з медичними та фармацевтичними працівниками для просування своєї продукції.

Такі зв’язки можуть підкріплюватись роздачею сувенірної та брендованої продукції, подарунками, преміями від представників фармацевтичної промисловості.

Законопроєктом передбачено перелік чітких дій, які впливають на об’єктивність та ефективність роботи лікарів та фармацевтів, з метою недопущення призначення ліків під впливом прямих чи непрямих фінансових стимулів.

Також буде заборонено використовувати для призначення ліків бланки фармкомпаній, які містять рекламну інформацію.

Подробиці за посиланням: https://cutt.ly/bwOkv7eK