Шановні працівники прокуратури Тульчинщини!
Дата: 01.12.2023 08:00
Кількість переглядів: 111
З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!
Саме на вас покладено почесне і водночас відповідальне завдання – захищати інтереси країни та права людини, сприяти побудові правової держави та громадянського суспільства. І ви робите все від вас залежне – фахово і сумлінно, аби панували справедливість і правопорядок в усіх сферах життя.
Бажаю сил, наснаги і натхнення. Міцного здоров’я, небайдужого серця і чистого сумління. І нехай завдяки вашій щоденній праці завжди перемагає Закон!
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк