Дата: 01.12.2023 10:06

1 грудня – День працівників прокуратури.Завдання працівників прокуратури - стояти на варті правди та захищати права людей, - Сергій Борзов

Закон і справедливість – це те, що завжди є основою будь-якої держави.

Як підкреслив Начальник ОВА Сергій Борзов, поки наші військові виборюють свободу на передовій, завдання працівників прокуратури – стояти на варті правди та захищати права людей.

"Об’єктивність, професійність та неупередженість – саме цього від вас очікує суспільство. - зазначив очільник області. - Від ваших рішень залежать не лише окремі людські долі, але й майбутнє країни".

Вітаючи працівників прокуратури з професійним святом, Сергій Борзов подякував усім, хто доброчесно та віддано виконує свої обов’язки і наголосив, що тільки так ми зможемо перемогти.