Українці долучаються до національного проєкту з популяризації англійської мови Future Perfect

Дата: 04.12.2023 15:32

Мета проєкту - офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні, відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату.

За інформацією Мінцифри, Future Perfect вже показала гарні результати.

Дізнавайтеся, які курси українці вибирають найчастіше, скільки навчальних закладів вже приєдналися до програми та які області хочуть вивчати англійську найбільше.

Деталі програми: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України й Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID/UK Aid проєкту «TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах», Фондом Східна Європа та Eurasia Foundation. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.