5 грудня - Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2023 08:00

Сьогодні, у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Це свято людей, які за покликом серця допомагають іншим, не чекаючи винагород і подяк.

Найбільш потужний сплеск українського волонтерства відбувся у 2014 році, коли путінська росія розв’язала проти нас так звану гібридну війну. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну волонтерська діяльність українців збільшилася в рази.

Вони стали  першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою.

Волонтери — герої нашого тилу, які щодня доводять, що для них не існує нічого неможливого. Весь світ бачить, яку колосальну підтримку надають українські «ангели добра» нашим захисникам.

Шановні волонтери!

Щиро вітаю усіх хто присвятив себе цій благородній місії. Дякую кожному і кожній за добрі серця, безсонні ночі, чуйність, відважність та сміливість. Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги на добрі справи.

Я дякую кожній людині, яка вклала часточку своєї душі, щоб наблизити нашу Перемогу. Разом – ми сила!

Слава Україні! Героям Слава!

начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК