Страшний лік горя…

Дата: 04.12.2023 18:09

Не встигла оговтатись Брацлавщина через втрату свого жителя, як знову отримала жахливі новини з фронту. Осиротіла ще одна родина. Навічно до лав Небесного війська доєднався  Мельник Сергій Миколайович, 08 березня 1981 року народження, житель смт.Брацлав.

Солдат Мельник Сергій Миколайович був номером обслуги обслуги міномета міномета мінометного взводу 2 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 2 батальйону оперативного призначення.

Наш Земляк-захисник загинув 2 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Вербове Запорізької області, в результаті скидання з БПЛА осколкового боєприпасу.

Серій Миколайович був відповідальним і відданим воїном, завжди дбав про своїх побратимів, вони ж цінували його за це.

До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних.

У цей важкий час Тульчинська районна військова адміністрація розділяє горе родини, приносимо щирі співчуття з приводу загибелі захисника.

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести родинне горе.

Вічна пам’ять та шана Герою!