Дякую волонтерам за людяність. За те, що надихають інших і щодня доводять – немає нічого неможливого! – Сергій Борзов

Дата: 05.12.2023 09:36

5 грудня - Міжнародний день волонтера.

Привітав усіх причетних зі святом Начальник ОВА Сергій Борзов.

"Волонтери – це ті, хто завжди поруч. Ви є взірцем людяності й добра. Силу волонтерів Україна відчула ще у 2014 році, коли почалась війна... Попри власні проблеми, ви завжди готові допомагати іншим, часто ризикуючи своїм здоров'ям та життям", - зауважив очільник області.

Він також підкреслив, що вже 10 років війни і майже два роки повномасштабного вторгнення, але наші волонтери і зараз постійно допомагають військовим, вимушеним переселенцям та всім, кому необхідна підтримка.

"Дякую за людяність. За те, що надихаєте інших і щодня доводите – немає нічого неможливого! Разом неодмінно переможемо!" - зазначив Сергій Борзов.

Слава Україні!