В області відзначили волонтерів та працівників комунальних підприємств регіону, які допомагали відновлювати Херсонщину

Дата: 05.12.2023 11:40

Начальник ОВА Сергій Борзов разом із народною депутаткою України Іриною Борзовою відзначили волонтерів та працівників комунальних підприємств регіону, які працювали на деокупованій території Херсонщини.Вручення нагород волонтерам та працівникам комунальних підприємств регіону, які працювали на деокупованій території Херсонщини|фото вручення нагород волонтерам та працівникам комунальних підприємств регіону, які працювали на деокупованій території Херсонщини

«Волонтери – це ті, хто своїм прикладом щодня доводить – немає нічого неможливого! Війна триває з 2014 року. І серед вас багато тих, хто з перших днів допомагав іншим, щоразу віддаючи частинку себе. Це зовсім непросто, але попри втому, ви продовжуєте гідно виконувати свій обов’язок. – зазначив очільник області. – Дякую всім, хто без жодних вагань поїхав у Херсонську область після підриву Каховської ГЕС і підставив своє надійне плече. Кожен із вас відмінно впорався зі своїм завданням».

У свою чергу, Ірина Борзова також зазначила, що волонтери у найважчі часи стали надійною опорою для держави.

«Дякую кожному і кожній за підтримку українців та свідому громадянську позицію. Наша єдність, як ніколи, важлива на шляху до Перемоги!» - підкреслила Ірина Борзова.

З нагоди Міжнародного дня волонтера Грамотами ВРУ нагороджені:

• БЛИЩИК Євгеній Олександрович – волонтер-капелан, член релігійної організації «Київська Єврейська Месіанська Громада»
  • ДЕРНОВА Ольга Миколаївна – волонтер, голова громадської організації «ВІННСОЛАРД»
  • ЄГОРОВА Ганна Володимирівна – волонтер, інженер з охорони праці філії «Жмеринське лісове господарство» ДП «Ліси України»
  • КОГУТНИЦЬКИЙ Назар Леонідович – волонтер, заступник директора із загальних питань ТОВ «Сіріус Екстружен»
  • КОСТЮК Віталій Володимирович – волонтер
  • МИХАЙЛОВ Павло Ігорович – волонтер
  • СТІНЯНСЬКИЙ Микола Миколайович – волонтер, начальник відділу Вінницької обласної військової адміністрації
  • ХАРЛАНОВ Андрій Вікторович – волонтер, директор громадської організації «Шотландія – Україна»

Також відповідно до Указу Президента України, за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, вагомий особистий внесок у відстоювання національних інтересів, сумлінне виконання професійного обов’язку, медаллю «За працю і звитягу» відзначено:

• ЛОЗУ Руслана Миколайовича – водія автотранспортних засобів Комунального унітарного підприємства «Берлан»
  • ПІВТОРАКА Вадима Васильовича – інженера 2-ї категорії РЕМВ Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал»
  • ФАГУНИКА Миколу Петровича – начальника караулу Комунальної установи «Кирнасівська місцева пожежна команда» Тульчинської міської ради.

Наближаємо Перемогу разом!

Слава Україні!