6 грудня - День Святого Миколая

Дата: 06.12.2023 08:29

Цього року День Святого Миколая українці святкують згідно з новим календарем. В цю зимову ніч Святий Миколай знову прийде на Землю, щоб подарувати радість дітлахам. А дорослим нехай принесе частинку спогадів дитинства, щоб кожен згадав, як це прекрасно завжди вірити в чудеса.

Цей день є особливим для усіх, адже він сповнений доброти, тепла, любові, очікування справжнього дива та здійснення найзаповітніших мрій.

Вітаю кожного жителя нашого району з Днем Святого Миколая та бажаю справжнього дива, безмежної радості, добрих посмішок рідних та любові, веселих миттєвостей та гарного настрою, світлої надії та міцної віри у доброту.

Святий Миколай опікується воїнами. Символічно, що саме в цю з дату відзначаємо і День Збройних сил України.

Нехай Святий Миколай береже наших воїнів, веде їх до перемоги та дарує повернення додому. Нехай принесе мир і тепло у кожний дім.

Зі святом!

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк