Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!
Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!
Органи місцевого самоврядування – це важливий елемент конституційного устрою демократичних держав.
Саме участь громад у вирішенні управлінських завдань сприяє формуванню громадської свідомості створює необхідні умови для реалізації справжнього народовладдя.
Цей день об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району
Від усього серця бажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси упевненості вам і віри у краще майбутнє, процвітання, Божої благодаті та всіляких земних гараздів щастя і непохитної віри у Перемогу та щасливе майбутнє України.
Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста і села щасливими й багатими і вільними. Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк