Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 08:15

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Органи місцевого самоврядування – це важливий елемент конституційного устрою демократичних держав.

Саме участь громад у вирішенні управлінських завдань сприяє формуванню громадської свідомості створює необхідні умови для реалізації справжнього народовладдя.

Цей день об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району

Від усього серця бажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси упевненості вам і віри у краще майбутнє, процвітання, Божої благодаті та всіляких земних гараздів щастя і непохитної віри у Перемогу та щасливе майбутнє України.

Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста і села щасливими й багатими і вільними. Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

начальник районної військової адміністрації                                     Олександр Гаврилюк