У Вишковецькому старостинському окрузі Брацлавської громади відкрито Алею слави
Завдяки Збройним силам України, ворог немає можливості просунутись в глиб країни, наші оборонці стримують наступ на всіх ділянках фронту. Війна продовжується, приносячи біль та страждання в українські сім’ї, проте, саме завдяки нашим Героям кожен з нас впевнений в майбутній перемозі, яка, проте, буде здобута страшною ціною. Ціною людського життя. Аби пам’ятати обличчя новітніх Героїв, 6 грудня 2023 року у Вишковецькому старостинському окрузі Брацлавської громади відкрито Алею слави.
Алея слави, яка встановлена для увіковічення імен Героїв, знову і знову буде нагадувати нам про війну з російськими окупантами. Наш народ ніколи не забуде кожного й кожну, хто бореться за Україну, хто віддав за неї своє життя.
В урочистому заході взяли участь родини загиблих Героїв, мешканці старостинського округу, духовенство.
Присутні хвилиною скорботного мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради спасіння України, заради миру на нашій землі.
Настоятель місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей отець Георгій провів освячення та молебень за полеглими.
На завершення заходу присутні поклали квіти до стендів із загиблими та уклінно подякували за захист Батьківщини.