Святий Миколай завітав до діток Тульчинщини
Дата: 07.12.2023 13:28
Кількість переглядів: 115
Традиційно, під час Різдвяно-новорічних свят, Дня Святого Миколая, керівництво Тульчинської районної військової адміністрації, спільно з службою у справах дітей районної військової адміністрації щирими словами та солодкими подарунками привітали діток, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, що проживають на теренах району.
Наші діти малюють війну, співають «Червону калину» і мріють про Перемогу. Тепер для них супергерої - наші військові. Тому у відповідь на привітання, дітки передали листівки з найщирішими словами підтримки та вироби, зроблені власними руками для Захисників та Захисниць Збройних сил України які проходять лікування в Реабілітаційному центрі м. Вінниці.