Знову велике непоправне горе в Тульчинській громаді

Дата: 08.12.2023 16:27

Герої! Герої! Герої!
І туга, і гордість без меж!
По серцю знов мчить борозною
Черговий солдатський кортеж.

Болюча туга полонить наші душі, бо чисельність загиблих оборонців не спиняється… Війна не має жалю ні до бійців, ні до тих, хто очікує повернення своїх рідних і близьких із поля бою. Пішов у засвіти Бащук Сергій Михайлович, 24 березня 1989 року народженя, житель с.Михайлівка.

З 24 лютого 2023 року наш земляк вважався безвісти зниклим. Відповідно до збігу по ДНК експертизі загинув в ході штурмових дій зі сторони противника м.Вугледар Донецької області, під час виконання завдань здійснених заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії російськової федерації в Донецькій області.

Солдат Бащук Сергій Михайлович був номером обслуги 1 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти.

У цей важкий час висловлюємо щирі співчуття родині, близьким загиблого Героя, розділяємо ваш біль та схиляємо голови у скорботі. На жаль, словами не загоїти в серці глибоку рану втрати та нехай добрий, світлий спомин про Сергія Михайловича стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто його знав, любив і шанував.

Чекатимемо Героя на малій Батьківщині щоб гідно зустріти та провести до місця вічного спочинку.

Вічна пам’ять і слава Захиснику України!