Його ім'я не згасне у віках...
Два дні не дожив до свого чергового дня народження Бодарев Андрій Миколайович, 9 грудня 1983 року народження, житель с.Миролюбівка Піщанської громади. Російський окупант обірвав його життя, обірвав безжально. Попереду у Андрія Миколайовича були перспективи, плани, радощі, яким не судилося здійснитись.
З початком повномасштабної збройної агресії росії нашому земляку довелося взяти до рук зброю та відстоювати право на свободу своєї України.
Солдат Бодарев Андрій Миколайович був старшим стрільцем-оператором 1 механізованого відділення 3 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти.
7 грудня 2023 року, під час виконання обов’язків військової служби, завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини, поблизу населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області наш Герой-захисник загинув.
Неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен померлий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас. Та не вмирає той, хто залишається в серцях людей.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельцям, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Лише серце знає всю глибину смутку за рідними, душі яких полинули в небо навіки. Залишається з нами пам'ять про них - світла, як сльоза, вічна, як вогонь, що крізь земне життя віє німим спокоєм, зберігаючи назавжди теплі спомини про всіх, кого вже ніколи не повернути.
Вічна пам’ять Герою!