Підтримуємо Героїв-захисників, які проходять курс реабілітації
Вчергове підтримали наших Героїв-Захисників,які насьогодні відновлюють втрачене у бою здоров'я в центрі реабілітації.
Окрім продовольства, домашньої випічки, води та солодощів, допомогли закладу й сучасним медичним обладнанням, а саме електропідйомник та три крісла колісних.
А позитивні емоції та цілющу енергетику подарували бійцям патріотичні малюнки та вироби власноруч дітей із прийомних сімей нашого району, які ми зібрали під час традиційних візитів-привітань до родин даної категорії.
Подякували й лікарям закладу, які віддають усіх себе практично цілодобово!
Цього разу до готування домашньої смакоти та формування допомоги загалом долучились практично усі працівники Тульчинської районної військової адміністрації.
Продовжуємо системну підтримку Центру у тісному контакті з керівництвом закладу.
Разом до Перемоги!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!