В області відбулася презентація книги Павла Казаріна «Дикий Захід Східної Європи»

Дата: 11.12.2023 10:12

Учора у молодіжному центрі «Квадрат» відбулася авторська презентація книги  «Дикий Захід Східної Європи» Павла Казаріна у Вінниці.

Захід відвідала Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

За словами посадовиці, це була справжня і відверта розмова про війну, про історію, про кожного з нас, особисті трансформації.  Про те, чому із Україною трапилися такі події і який вплив вони матимуть на наше майбутнє і не тільки на наше.

«24 лютого помітили усі. Важко не помітити війну, коли ворог дотягується ракетними культями до тилових міст. І тепер соціологія показує нам, як сильно змінилося українське суспільство. Я писав «Дикий Захід Східної Європи» саме про це. Про те, як змінюються люди. Про те, як змінюється ідентичність». – зазначив Павло Казарін під час презентації.

Твір «Дикий Захід Східної Європи» отримав відзнаку «Книга року ВВС-2022», Спеціальну відзнаку Капітули Премії імені Юрія Шевельова, а також увійшов до короткого списку Шевченківської премії 2023 року в номінації «Публіцистика, журналістика».

«Вчора вкотре відчула особисто й почула від присутніх, наскільки важливо такі інтелектуальні розмови оффлайн, коли ти на декілька годин можеш поринути у роздуми про минуле, сьогодення й майбутнє: своє та своєї країни». - підкреслила Наталя Заболотна.

Також Перший заступник Начальника ОВА подякувала Павлу Казаріну за інсайти, творчість та захист Батьківщини.